قث دانلود پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید بسته بندی گوشت و مرغ وماهی

دانلود پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید بسته بندی گوشت و مرغ وماهی

اختصاصی از فی ژوو دانلود پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید بسته بندی گوشت و مرغ وماهی دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

این محصول در قالب PDF و در 138 صفحه می باشد. این پروژه کار آفرینی هم در قالب درس کار آفرینی دانشجویان عزیز قابل ارائه میباشد و هم میتوان به عنوان طرح توجیهی برای دریافت وام های اشتغالزایی به سازمان مورد تقاضا ارائه نمود. معرفی محصول هدف از ارائه این گزارش بررسی امکان سنجی ایجاد و احداث واحد صنعتی بسته بندی گوشت قرمز و گوشت مرغ وماهی می باشد . بنابراین محصولات تولیدی شامل گوشت قرمز و گوشت مرغ وماهی بسته بندی شده در بسته بندی های مختلف با رعایت موازین بهداشتی و استاندارد می باشد و هدف از تولید این محصولات افزایش ارزش افزوده ، حاشیه سود بالاتر ، سهولت عرضه ، افزایش مدت ماندگاری سهولت مصرف با رعایت جنبه های بهداشتی آن برای مصرف کنندگان می باشد. بررسی وشرائط استاندارد از جمله پیشرفته ترین روشها در حفظ و نگهداری مواد غذایی بسته بندی در پاکتهای نایلونی مخصوص و عاری از هوا که اصطلاحا وکیوم نامیده میشود میباشد. برای بسته بندی انواع سوسیس و کالباس و فراورده های گوشتی و کمی هم ماهی های دودی قبلا این روش اعمال میشده است. از جمله مزیت های مهم این روش جلوگیری از فعالیت های آنزیمی محصول بخصوص اتولیز است.انجماد و نگهداری در برودت منهای 18 درجه سانتی گراد اگرچه از میکرو ارگانیسمهای محصول جلوگیری میکند اما فعالیت شیمیایی متوقف نمیشود. به همین دلیل در مقایسه با محصولات تازه موارد منجمد که بیش از یک سال از زمان آن گذشته باشد ویا اینکه چندین بار دیفراست و یا منجمد شده باشد اندکی سبکتر و پوکتر بنظر میرسد. در بسته بندیهای وکیوم شده تغییرات شیمیایی بسیار اندک بوده و بعد از یکسال نگهداری در شرایط مناسب محصول از کیفیتی نزدیک به نوع تازه آن برخوردار است. بسته بندی گوشت و مرغ وماهی به دو صورت سفارشی و یا به صورت متعارف به بازار عرضه می شود بسته بندیهای اولیه که در ظروف یکبار مصرف و با روکش سلفون محافظت می شود .
دانلود با لینک مستقیم دانلود پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح تولید بسته بندی گوشت و مرغ وماهی

جدیدترین مطالب روز